top of page

O MNĚ

Stojím o vaši důvěru!

V realitách se v různých formách pohybuji od roku 1996. Veškeré mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem k jakýmkoliv klientům. 
Práce s nemovitostmi od jejich pořízení, přes údržbu, rozvoj až po jejich prodej je pro mne naplňujícím zhmotněním mých nabytých profesních zkušeností z investičního stavebnictví, developmentu, projektového managementu, správy nemovitostí a odborných činností pro kvalifikované a institucionální investory.
Poradenství v realitním, stavebním a energetickém oboru mi dává smysl. Baví mě pomáhat lidem s podporou vlastních zkušeností, neustálému vzdělávání a silných a prověřených partnerů. 
Chci vám ukázat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že v poradenství a makléřině jaksi kvantita předběhla kvalitu. Chtěl bych vrátit skutečnou hodnotu odborným a férovým službám tak, aby tou primární hodnotou mohla být Vaše důvěra a spokojenost, a aby jste vy, klienti (možná i přátelé) mohli věnovat svůj čas a ušetřené nebo vydělané peníze tomu co umíte, co vás baví nebo tomu, kdo vás potřebuje!
Jinak jsem snad normální chlap, hrdý otec 4 dětí, děda 2 vnoučat, milující partner a celoživotní sportovec. 

 

Zavolejte mi. Přesvědčte se sami, že můžete jenom získat.

_DSC_0188_edited.jpg
bottom of page